KLIENTŲ APTARNAVIMAS 24/7
SKAMBINTI

Mūsų projektai

Kad ir koks sudėtingas projektas, mūsų profesionalų komanda pasiruošusi nustebinti geriausiu rezultatu!
Header image

Mūsų įgyvendinti projektai

Susipažinkite su mūsų vykdoma plataus profilio veikla

Saulės Elektrinės

Naujai renovuojamiems namams vienas iš naujausių aplinkos ministerijos reikalavimų yra ant daugiabučių namų stogų įrengti saulės jėgaines, gaminančias elektrą namo bendrojo naudojimo reikmėms. Šis tvarus sprendimas ateityje turės vis didesnę reikšmę, nes padės gyventojams ne tik sutaupyti, bet ir sumažins aplinkos taršą. Mūsų įmonė turėjo jau ne vieną tokio tipo projektą, kuriuos pavyko puikiai įgyvendinti. Atlikome visus būtinuosius saulės modulių montavimo, pajungimo ir pridavimo darbus.

  Mažeikių moksleivių namai

  Mažeikių moksleivių namų modernizavimas, kurio tikslas – sumažinti energijos sąnaudas, pagerinti pačio pastato ir jo inžinerinių sistemų fizines savybes. Įgyvendinus šį projektą, ne tik sumažintos išlaidos už šildymą, bet ir užtikrintas geresnis patalpų mikroklimatas. Buvo atlikta statinio fasado renovacija ir įrengtas neįgaliųjų pandusas. Taip pat visiškai atnaujinta elektros instaliacija bei santechnikos, šildymo, vandentiekio ir nuotekų sistemos. Pilnai sutvarkytos vidaus ir rūsio patalpos, kurios buvo pritaikytos neformalaus ugdymo veiklai. Taip pat įrengta priešgaisrinė apsaugos signalizacija.

   Mažeikių kredito unija

   Įmonei UAB „Mažeikių kredito unija“ pirmajame aukšte priklausančiose patalpose, Laisvės g. 11, Mažeikiuose, buvo atlikti paprasto remonto darbai. Atnaujintos patalpos pritaikytos patogiam klientų aptarnavimui bei nuolatiniam administraciniam darbui. Viduje buvo sumontuotos aliuminio pertvaros, pakeistos durys. Visiškai atnaujinta elektros instaliacija bei santechnikos, šildymo, vandentiekio ir nuotekų sistemos. Sumontuota vėdinimo ir kondicionavimo sistema. Taip pat, atnaujinti lauko laiptai bei įrengtos nenaudojamos rūsio patalpos.

    Mažeikių raj. savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrius

    Mūsų įmonės kvalifikuoti specialistai atliko Mažeikių rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus kapitalinio ir paprasto remonto darbus. Patalpos buvo visiškai atnaujintos, jos tapo erdvesnės, šviesesnės, modernesnės. Patalpoms ypatingo jaukumo suteikia sumontuotas modernus apšvietimas. Visiškai atnaujinta elektors instaliacija, santechnikos, šildymo, vandentiekio ir nuotekų sistemos. Įrengta priešgaisrinė apsaugos signalizacija ir neįgaliųjų pandusas.

     SOCIALINIAI BŪSTAI

     Šiuo metu UAB "Elotus" komanda daugiabučiame gyvenamajame name adresu Sodų g. 7, Mažeikiai įgyvendina projektą kurio tikslas esamose erdvėse sukurti gyvenamas patalpas socialiai remtiniems asmenims. Formuojami vieno, dviejų kambarių butai su pilna vidaus apdaila. Butuose įrengtos virtuvės, sanitarinių mazgų ir poilsio zonos, naujai sumontuoti santechnikos prietaisai, pakeista elektros instaliacija. Taip pat atnaujinama aukštuose esanti koridorių vidaus apdaila.
      Naudodamiesi šia svetaine sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, siekiant pagerinti svetainės naršymą, analizuoti svetainės naudojimą, taip pat rinkodaros tikslais. Norėdami sužinoti daugiau skaitykite mūsų Slapukų poltiką