Kontaktai

Susisiekite su mumis Jums patogiausiu būdu. Mūsų specialistai pasiruošę padėti!

Adresas

Laisvės g. 12, Mažeikiai

Telefonas

(8 443) 25 489

Administracijos kontaktai

Generalinio direktoriaus pavaduotojas

Vaidotas Girgždys
Tel. +370 697 32205
vaidotas@elotus.lt

 

Direktorė finansams

Irena Kontrimienė
Tel. +370 697 32204
irena@elotus.lt

Administratorė

Tel. 8 443 25489
 info@elotus.lt

Juristė

Daiva Petkevičienė
Tel. +370 697 32219
daiva.p@elotus.lt

Rinkodaros specialistė

Eglė Daukšienė 

Tel. +370 443 25489
egle@elotus.lt

 

Sąmatininkė

Aušra Liutkutė

Tel. +370 697 32220

ausra@elotus.lt

Sąmatininkė

Milda Bručaitė

milda@elotus.lt

 

Buhalterija

Buhalterė ( Juridiniai asmenys)

Alma Bučienė
Tel. +370 697 32211
alma@elotus.lt

 

Mokesčių apskaitos grupės vadovė

Daiva Urbonienė
Tel. 8 443 27319
buh@elotus.lt

Tarnybos

Įmokų surinkimo grupės vadovė

Regina Rakauskienė
Tel. +370 697 32224
regina@elotus.lt

 

Vadybininkė 

Birutė Martinkienė
Tel. 8 443 26202
elektra@elotus.lt

Senamiesčio tarnybos vadovas

Karolis Rubinas
Tel. +370 682 38539
karolis@elotus.lt

 

NAUJAMIESČIO TARNYBOS VADOVAS

Gintaras Remeika
Tel. 8 686 40532
gintaras@elotus.lt

statybos tarnybos vadovas

Saulius Novogreckas
Tel. +370 611 20652
saulius@elotus.lt

 

statybos darbų vadovas 

Stanislovas Darginavičius
Tel. 8 686 93104
stanislovas@elotus.lt

energetikos-mechanikos tarnybos vadovas

Algirdas Pocys
Tel. +370 614 10807
algirdas@elotus.lt

 

Avarinė tarnyba

8 443 25487