TELEFONSPYNĖS 

     Laiptinės durų saugumas ypač susijęs su telefonspynės patikimumu. Telefonspynės leidžia apriboti nepageidaujamų ar svetimų asmenų patekimą į privačią zoną be leidimo. Tokiu būdu užtikrinamas saugumas ir privatumas.
   DD-5100 tai naujausia, šiuolaikinė, aukšto apsaugos lygio bei šiuolaikiško dizaino telefonspynė, specialiai pritaikyta daugiabučiams namams, turintiems daugiau nei vieną įėjimą, aptarnauja iki 255 abonentų vienoje laiptinėje.
Naujausia telefonspynė DD-5100  buvo sukurta naudojant naujausias technologijas bei techninius sprendimus, dažniausiai taikoma įėjimams į aptvertas vienašeimių, daugiašeimių namų teritorijas, įėjimams į pastatus su laiptinėm ir kitais įėjimais (pvz. pastatai su papildomu įėjimu iš požeminio garažo). Tai funkcionalus šiuolaikinio dizaino gaminys POLIRUOTU NERŪDIJANČIO PLIENO KORPUSU pasižymi labai dideliu mechaniniu patvarumu ir atsparumu atmosferos poveikiams.
DD-5100 įdiegta paprastesnė ir aiškesnė telefonspynės iškvietimo modulio funkcijų programavimo sąsaja, panaudojant bėgančią eilutę meniu punktams pavaizduoti. Visos telefonspynės funkcijos, įskaitant mikrofono jautrumą ir garsiakalbio garsą, valdomos skaitmeniniu būdu. Pokalbio garsumas bei sistemos garsiniai signalai (pypsėjimas) yra reguliuojami atskirai, todėl yra galimybė sumažinti sistemos garsinius signalus iki minimumo (didelis garsas dažnai erzina pirmo aukšto gyvenojus), o pokalbio garsą palikti reikiamo lygio. Nedidelių gabaritų iškvietimo modulis (plotis 120 mm, aukštis 206 mm) patogus sumontuoti net siaurose vietose arba ant stulpelių (gali būti įleidžiamas arba montuojamas virš tinko).Kiekvienam iš vartotojų suteikiamas PIN kodas bei elektroniniai identifikatoriai (iki 900 identifikatorių). Numeracija kuri taikoma įrenginyje, gali būti trijų rūšių. Paprasta - vartotojai gauna 255 galimus adresus ir numerius einančius iš eilės, nuo 1 iki 255. Paslinktosios numeracijos atveju - 255 adresai, intervale nuo 1 iki 9999. Telefonspynė buvo patikrinta valstybinėje laboratorijoje, nustatyta, kad ji atitinka ES reikalavimus, gaminys sertifikuotas CE ženklu.
   VID-401 M-w Vaizdo telefonspynės monitorius turintis vaizdo pokalbio, iki 2 durų (vartelių) atidarymo ir iki 2 išorinio vaizdo stebėjimo kamerų pajungimo ir įrašymo funkcijas. Šiuolaikinio dizaino, turi galimybę sujungti į vieną sistemą neribotą kiekį monitorių ir naudoti, kaip vaizdo pasikalbėjimo tarp patalpų sistemą.

_____________________________________________________________________________________________________________________

ST-228 atstuminių kortelių skaitytuvas / kodinė klaviatūra ir kontroleris viename korpuse.  Metalinis nerūdijančio plieno korpusas ir apšviečiami mygtukai. Atmintis iki 1000 kortelių ir iki 8 kodų ( 4 skaičių kombinacija). Sumontavus šio tipo valdiklį yra galimybė atrakinti duris tiek kodu, tiek elektroniniu raktų pakabuku. Privalumas tas, kad atrakinant duris tereikia surinkti 4 skaitmenų kodą arba paliesti klaviatūrą pakabuku / kortele ne didesniu kaip 30 mm atstumu nuo klaviatūros lauko - elektroniniai raktai nuskaitomi per atstumą.

_____________________________________________________________________________________________________________________

Kodinis užraktas – spyna. Tai tokios spynos, kuriomis durys atrakinamos mechaniškai nuspaudus kodo mygtukus. Jos gana paprastos montuoti ir naudoti, tačiau neilgaamžės, dėl mygtukų nusitrynimo galima nesunkiai atrakinti naudojamą kodą.