Mielas Kliente,

Siekiame, kad Jūsų ir UAB „Elotus“ bendradarbiavimas keltų tik teigiamas emocijas, kviečiame sudalyvauti apklausoje ir įvertinti įmonės teikiamų paslaugų kokybę.
Tyrimą vykdo įmonės rinkodaros specialistė.
Apklausą galite užpildyti Jums patogiu metu iki 2018 m. balandžio 20 d.
Jei turėsite klausimų, maloniai prašome kreiptis į UAB „Elotus“ el. paštu egle@elotus.lt.
https://apklausa.lt/f/uzdarosios-akcines-bendroves-elotus-teikiamu-paslaugu-kokybes-vertinimas-dl6a35q/answers/new.fullpage
__________________________________________________________________________________________________________________________________

ŠILDYMO SEZONO PABAIGA !

         Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018-04-10 d. įsakymu Nr. A1-769 nuo balandžio 12 dienos Mažeikių rajone baigiasi 2017 -2018 m. šildymo sezonas. Šildymo sezono pabaigą reglamentuojantys teisės aktai nustato, kad šildymo sezonas baigiasi, kai tris paras iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra yra aukštesnė už +10 laipsnių.
 __________________________________________________________________________________________________________________________________

AUTONOMINIŲ DŪMŲ SIGNALIZATORIŲ REKOMENDACIJOS

Gyvenamajame būste turi būti įrengtas bent vienas autonominis dūmų signalizatorius. Tai yra minimalus reikalavimas, tačiau dūmų plitimą riboja įvairios pastato konstrukcijos ( sienos, durys, perdangos ir t.t.). Todėl siekiant jautresnio dūmų aptikimo, rekomenduojama šiuos prietaisus įrengti kiekvienoje patalpoje, kurioje žmonės miega ir koridoriuose arba bendrose erdvėse prieš miegamuosius. Nerekomenduojama autonominių dūmų signalizatorių įrengti virtuvėje, ar tose vietose kur gali išsiskirti garai.
Įrengiant autonominius dūmų signalizatorius būtina vadovautis gamintojo instrukcija. Žinant tai, kad karšti dūmai kyla į viršų ir pirmiausiai kaupiasi palubėje, šie prietaisai turėtų būti montuojami ant lubų. Tik tais atvejais, kai nėra galimybės jų įrengti ant lubų, autonominiai dūmų signalizatoriai gali būti įrengiami ant patalpos sienos, kuo arčiau lubų. Signalizatorius rekomenduojama įrengti lengvai prieinamose vietose, nes tenka juos aptarnauti ( pakeisti elementus, patikrinti veikimą).
Kad autonominiai dūmų signalizatoriai patikimai veiktų, svarbu periodiškai patikrinti jų veikimą paspaudžiant testavimo mygtuką. Jeigu šie prietaisai yra su keičiamais maitinimo elementais, juos reikėtų keisti kas metus. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad dulkės ir nešvarumai mažina signalizatoriaus jautrumą, todėl reikėtų neužmiršti nuvalyti dulkes.
Kokį signalizatorių pirkti?
  Renkantis autonominį dūmų signalizatorių, reikėtų atkreipti dėmesį, kad jis būtų sertifikuotas, t.y. paženklintas CE ženklu, tas užtikrins, kad įsigijote kokybišką daiktą. Signalizatoriai gali būti su keičiamais maitinimo elementais, arba su integruota baterija, kurios nereikia keisti visą prietaiso tarnavimo laikotarpį ( pvz. 10 metų). Signalizatoriai su keičiamais maitinimo elementais yra pigesni, tačiau reikalauja daugiau priežiūros ( kas metus būtina keisti maitinimo elementus). Todėl autonominius dūmų signalizatorius galite rinktis atsižvelgdami į savo poreikius ir galimybes.

 


________________________________________________________________________________________________________________________

SUŽINOKITE, KAIP ŠILUMA KELIAUJA DAUGIABUČIAME NAME

Žiūrėdami filmuką rasite paprastus ir aiškius atsakymus apie šilumos paskirstymą daugiabučiuose namuose, tai taip pat yra puiki lavinamoji priemonė įvairaus mokyklinio amžiaus vaikams, skatinanti domėtis energetikos sritimi.

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

VANDENS NUKALKINIMO SISTEMA DAUGIABUČIAME NAME

   Nedaugelis susimąstome kokią žalą mums daro tekantis kietas vanduo. Dėl kieto vandens patiriame daug išlaidų ir nepatogumų: sunaudojame daugiau skalbimo priemonių, trumpėja butinių prietaisų tarnavimo laikas, namų šildymui sunaudojame daugiau kuro, užkalkėjus vandens šildytuvams sunaudojame daugiau elektros energijos, užanka vamzdynai ir sumažėja pralaidumas. UAB „Elotus“ pristato naujos kartos nukalkinimo sistemą Dropson. Dropson – tai fizinė vandens apdorojimo sistema yra puiki alternatyva cheminiams vandens minkštikliams ir minkštinimo filtrams. Vandens nukalkinimo sistema taupo energiją, sukuria optimalias sąlygas fiziškai išvalyti vandenį nuo kalcio karbonato komponentų. Todėl vandenį naudojanti įranga lieka apsaugota nuo kalkių nuosėdų susidarymo. Įrangos priežiūrai nereikia naudot jokių cheminių medžiagų. Dropson technologija nesukuria vandenyje jokių kenksmingų cheminių medžiagų, neteršia aplinkos, todėl pripažinta ekologiška.