Administracija

Generalinio direktoriaus pavaduotojas

Vaidotas Girgždys
Tel. +370 697 32205
vaidotas@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Direktorė finansams

Irena Kontrimienė
Tel. +370 697 32204
irena@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Administratorė

Vaida Venskutė
Tel. 8 443 25489
 info@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Juristė

Daiva Petkevičienė
Tel. +370 697 32219
daiva.p@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Rinkodaros specialistė

Eglė Daukšienė
Tel. +370 697 32229
egle@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Sąmatininkės

Dalia Drąsutavičienė 
Aušra Liutkutė
Tel. +370 697 32220
dalia@elotus.lt
ausra@elotus.lt

Buhalterija

Buhalterė ( Juridiniai asmenys)

Alma Bučienė
Tel. +370 697 32211
alma@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Įmokų surinkimo grupės vadovė

Regina Rakauskienė
Tel. +370 697 32224
regina@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Mokesčių apskaitos grupės vadovė

Daiva Urbonienė
Tel. 8 443 27319
buh@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Vadybininkė (ESO klientams)

Birutė Martinkienė
Tel. 8 443 26202
elektra@elotus.lt