Administracija

Generalinio direktoriaus pavaduotojas

Vaidotas Girgždys
Tel. 8 443 25489
vaidotas@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Direktorė finansams

Irena Kontrimienė
Tel. 8 443 25489
irena@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Administratorė

Vaida Venskutė
Tel. 8 443 25489
 info@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Juristė

Daiva Petkevičienė
Tel. 8 443 25489
daiva.p@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Rinkodaros specialistė

Eglė Daukšienė
Tel. 8 443 25489
egle@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Sąmatininkės

Dalia Drąsutavičienė 
Aurelija Kazimieraitienė
Tel. 8 443 25489
dalia@elotus.lt
aurelija@elotus.lt

Buhalterija

Buhalterė ( Juridiniai asmenys)

Alma Bučienė
Tel. 8 443 25489
alma@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Įmokų surinkimo grupės vadovė

Regina Rakauskienė
Tel. 8 443 27319
regina@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Mokesčių surinkimo grupės vadovė

Daiva Urbonienė
Tel. 8 443 27319
buh@elotus.lt

______________________________________________________________________________________________________________________

Vadybininkė (ESO klientams)

Birutė Martinkienė
Tel. 8 443 26202
elektra@elotus.lt